inci psikoloji

Pendik/İstanbul

Doğu Mahallesi Papatya Sokak Yurttan Apartmanı no:17 Dare: 2

0552 844 26 26

10.00 - 20.30

Uzmanlarımız

Klinik Psikolog 

Nurcan AKDENİZ

Merhabalar, Ben Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Nurcan AKDENİZ

Bülent Ecevit Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünden başarıyla 2017  yılında mezun oldum. Esenyurt Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji ’de Master ’ımı tamamladım.

“Çocuklarda Resim Yorumlama Analizi” Uygulayıcı eğitimi, ‘Objektif Çocuk Testleri’ Uygulayıcı Eğitimi, Beden Dili, Etkili İletişim, Çocuklarda Masal Anlatımı, Çocuk Davranışlarının Patolojisi gibi seminerlere katılım sağladım.

Uzman Psikolojik Danışman

Mustafa KUMRU

Merhabalar, Ben Uzman Psikolojik Danışman/Psikoterapist Mustafa KUMRU

2019 yılında Marmara Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun olmuştur. Aynı yıl Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu’ndan Bilişsel ve Davranışçı Terapi Eğitimini, Marmara Üniversitesinden Aile Danışmanlığı Eğitimini tamamlamıştır.

Psikolog

İstanbul Okan Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Psikoloji topluluğu akademik yazı biriminde görev almıştır. Bununla beraber Psikoloji topluluğunun yürütmüş olduğu bir çok söyleşi ve seminerlerde ayrıca sosyal sorumluluk projelerinde yer almıştır….

Uzman Psikolojik Danışman

2018 yılında Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur. Lisans öğrenimi boyunca anaokulu, rehberlik ve araştırma merkezi, okullar ve psikolojik danışma kurumları gibi çeşitli alanlarda staj yapmıştır.

Psikolog

Habibe Nur AKI

Fatih sultan Mehmet vakıf Üniversitesi psikoloji bölümünden yarı burslu olarak Mezun oldum. Öğrencilik hayatım boyunca bir çok gönüllü staj yaptım ve çeşitli seminerlere katıldım.

Psikolog

Gülsüm Beyza Vanlı

Merhaba ben Gülsüm Beyza,

İnsanlarla sağlıklı bir ilişki ve iletişimde olup, onlarla yürüdükleri yolda destek olmak için Düzce Üniversitesi psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümünü okudum.