inci psikoloji

Pendik/İstanbul

Doğu Mahallesi Papatya Sokak Yurttan Apartmanı no:17 Dare: 2

0552 844 26 26

10.00 - 20.30

Hakkımızda

İnci Psikoloji, insana ve insanla ilgili olan her konuya yargısız, yansız, ölçülebilir ve çağdaş bakış açısı ile katkıda bulunmayı amaç edinmiştir.

İnci Psikoloji’nin misyonu bireylerin, çocukların, gençlerin, ailelerin, çiftlerin ve kurumların gerçek performanslarına ulaşmalarını sağlamak, doyum ve mutluluk hissini tatmayı hedefledikleri bu değişim süreçlerinde onlara bilimsel temelli, işlevsel, ulaşılabilir çözümler üretmek ve bu yolculukta etik ilkeler çerçevesinde ilerlemektir.

Psikoloji alanı kapsamında, etik kurallar dâhilinde insan ve dolayısı ile danışan/hasta odaklı çalışmalar yürütmek temel değerlerimizdendir.

Bireysel ve kurumsal ruh sağlığı hizmetlerimizin yanı sıra İnci Psikoloji olarak sosyal sorumluluk bilincimiz ve hassasiyetimiz doğrultusunda projeler üretir, mevcut projelere uzmanlığımız dâhilinde destek ve danışmanlık veririz.

Ekibimizin uzmanları farklı terapi teknikleri ile çalışmakta ve çalışma şekli ve yapısını, görüşme sıklığı ve uzunluğunu danışanın/hastanın ihtiyacı doğrultusunda, danışan/hasta ile birlikte belirlemektedir.

İnci Psikoloji, bilimselliği ve meslek etiğini işleyişinin temel parçası olarak görmekte ve kendisinden hizmet alanlara aşağıdaki ilkelerle ilgili garanti vermektedir.

Gizlilik

Bireysel başvurularda tüm bilgiler gizli tutulur. Kurumsal programlarda tüm bilgi paylaşımları gizli tutulur.

Koşulsuz Kabul ve Saygı

Danışanlarımızın, hakkında yardım almak istediği her sorun işimizin bir parçasıdır ve aynı önemdedir. Her danışan eşit ve azami saygı hak etmektedir.

Profesyonellik

Psikoterapi süreci her türlü etnik, ideolojik ve dini imgeden bağımsızdır.

Biriciklik

Terapiye gelen her danışan bizim için tek ve biriciktir. Kişisel özellikleri, davranışsal alışkanlıkları ya da soruna dair gösterdiği belirtiler her ne kadar diğer insanlarla ortak özellikler gösterse de; her insan geçmişi, içinde bulunduğu çevre ve ilişkiler ağı ile biriciktir. Kişinin yaşadığı sorunlar bir teşhisle tarif edilebilse dahi kendine has ve özgün özellikler taşır. Bizler de bu bağlamda semptomun ardındaki dünyayı keşfetmeye ve o kişinin biricikliğine en uygun terapi yolunu çizmeye çalışıyoruz.

Çalışma alanlarımızla ilgili detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Telefon Numaramız:

0552 844 26 26

Konumumuz

Doğu Mahallesi, Papatya Sok. Yurttan Apartmanı No:17 Daire:2 Pendik / İstanbul