inci psikoloji

Pendik/İstanbul

Doğu Mahallesi Papatya Sokak Yurttan Apartmanı no:17 Dare: 2

0552 844 26 26

10.00 - 20.30

Oğuz DEMİR

OĞUZ DEMİR

HAKKINDA

Merhaba, Ben Psikolog Oğuz Demir.

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunuyum. Üniversite hayatım süresinde çeşitli ulusal ve uluslararası psikoloji topluluklarında gönüllü olarak yer aldım. Pek çok projede hem gönüllü olarak hem düzenleyici ekiplerde yer aldım. IPSA Balkans (International Psychology Students Association) isimli öğrenci topluluğunun da kuruluşundan itibaren mezun olana dek yönetim kurulunda rol aldım.      

Tez konusu olarak da “Ana akım ve sosyal medyadaki kadına şiddet haberlerinin, toplumdaki ikincil travmatik etkileri” konulu tezimi sundum. Bosna-Hersek’te bulunan Vladimir Nazor Rehabilitasyon Merkezinde gönüllü projelerde yer aldım ve IUS Kindergarten’da (Anaokulu) zorunlu stajımı tamamladım. Mezun olduktan sonra ise eğitimlerimi tamamlayıp, bireysel psikoterapi hizmeti vermeye başladım.

Bilişsel Davranışçı Terapi, Temel ve İleri EMDR, Aile Danışmanlığı, Cinsel Terapi, Duygu Odaklı Evlilik ve Çift Terapisi, MMPI, Aktarım Odaklı Psikoterapi ve Masterson-Kohut üzerine eğitimlerimi tamamladım.

Şu anda daha çok travma odaklı terapiler eşliğinde ergen-yetişkin bireylerde kaygı, öfke gibi duygu odaklı alanlarda çalışmaktayım. Ayrıca Evlilik ve Çift terapileri üzerine de danışan kabul etmekteyim. Görüşmelerimi hem özel psikolojik danışmanlık merkezlerinde yüz yüze, hem de online olarak devam ettirmekteyim.

Psikolojik yardıma ihtiyaç duyan danışanların hizmetine koşmaktan mutluluk duyacağım.

Görüşmek üzere,

Sevgiyle kalın…

 

Uzmanlık Alanları

Bireysel Davranışçı Terapi, EMDR Terapisi, Kaygı-Öfke-Depresif Ruh hali, Travmatik Yaşantılar, Evlilik ve Çift Terapileri, İlişki Sorunları, Ergenlerde Sınav Kaygıları, Özgüven ve Özsaygı ile ilgili sorunlar, Aile Danışmanlığı, Varoluşsal Sancılar, Cinsellik ile İlgili Sorunlar.